Для максимальної зручності своїх клієнтів ми пропонуємо комфортні умови оплати і доставки покупок в усі регіони України. Незалежно від того, чи замовляєте Ви індивідуальну друк фотографій або готову композицію з каталогу, буде доступно відразу кілька варіантів оплати:

  1. Накладений платіж – при отриманні товару та огляді покупки в відділенні служби доставки (зверніть увагу, потрібна додаткова оплата послуги повернення грошей), або при доставці кур’єром. Послуга повернення грошей розраховується від фактичної інформації, що пересилається суми і в середньому становить 50-70 грн.
  2. Оплата на сайті – передоплата особистої банківською картою. 

Всі картини виготовлюються під замовлення, що дозволяє вам вибрати бажаний сюжет з тисяч можливих варіантів на сайті, а далі виготовити обраний сюжет в необхідної вам конфігурації (розмір картини, модульна розбивка, матеріал друку і т.д.), що має на увазі ручну працю, час і витратний матеріал, саме тому ми цінуємо відповідальних замовників і намагаємося мінімізувати ваші і наші ризики. У свою чергу, ми взаємно відповідально підходимо до виконання своїх зобов’язань! Тому будь-яке замовлення відправляється у виробництво тільки після 30% передоплати.

KANVAS співпрацює з усіма популярними службами доставки України, що дозволяє клієнту самостійно вибирати найбільш оптимальний і швидкий спосіб відправки товару в Ваш населений пункт і отримувати покупку вже через 1-3 дні після відправки і узгодження всіх нюансів.

Ви зможете вибрати:

Доставку товару «Новою Поштою» або іншим сервісом на будь-яке відділення України (оплачується за тарифами оператора), де Ви зможете самостійно забрати товар у зручний час. Середня вартість в залежності від габаритів і вантажу доставки Відділення – Відділення становить близько 80 – 110 грн. (За тарифами Нової Пошти). На габаритні картини розміром від 100см і більше (по будь-якої сторони) середня вартість в середньому становить 130-200 грн.
Кур’єрську доставку до дверей Вашого будинку або на роботу по Києву або іншому місту України. Сума за кур’єрську доставку також розраховується залежно від габаритів вантажу і в середньому становить 110-150 грн. (За тарифами Нової Пошти). Вам необхідно буде лише повідомити нашому менеджеру зручний спосіб отримання вашого замовлення. Таким чином, ви зможете отримати своє замовлення в будь-якому місті України.

Після відправки товару Вам буде повідомлено номер декларації, за якою Ви зможете відслідковувати хід доставки, щоб отримати довгоочікувану покупку відразу після її прибуття.

Сервіси доставки дають гарантію цілісності товару, тому настійно рекомендуємо на місці перевіряти упаковку і товар на відсутність механічних пошкоджень і в разі наявності таких зафіксувати їх відразу при отриманні у відділенні або при кур’єрі (як мінімум зробити фото ушкоджень, скласти акт претензію і повідомити нам).

При замовленні ТОВАРУ від 2500 ГРН. ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ НА ВІДДІЛЕННЯ БЕЗКОШТОВНА! (ЗА УМОВИ, ЩО габарит ПОСИЛКИ З БУДЬ-ЯКОЇ СТОРОНИ НЕ ПЕРЕВИЩУЄ 1,3 М.)

Доставку товару на суму, що не перевищує мінімальну, оплачує покупець.

Адресна доставка оплачується одержувачем незалежно від суми замовлення.


Зв’яжіться з нашим менеджером, щоб погодити терміни і час отримання замовлення. Основоположним для нас є індивідуальний підхід до кожного клієнта. Ми прагнемо створити найбільш комфортні умови взаємодії, поважаємо вашу думку та враховуємо ваші побажання в роботі, тому що дорожимо кожним клієнтом і своєю репутацією.

Вам не варто турбуватися про збереження виробів під час перевезення, так як ми дбаємо про це, використовуючи максимально безпечний спосіб пакування та послуги тільки перевірених перевізників. Ви завжди можете вибрати найзручніший вид співпраці з нами!