Рецепт наших картин на полотні 

Наш продукт отримує таку ж турботу та майстерність, що й оригінальний витвір мистецтва

1) Починаємо з високоякісного зображення

Наша команда дизайнерів ретельно переглядає кожен витвір мистецтва для високоякісного розширення

Роздільна здатність на полотні настільки хороша, як і якість зображення. Якщо оригінальне зображення спотворене, то нічого не може виправити наша високоякісна техніка. Подумайте про це як про перегляд VHS на вашому HD телевізорі. Ваш телевізор з високою чутливістю передає абсолютно найкращий досвід перегляду, але якість зображення, створеного на VHS, ніколи не зможе відтворити якість HD.

2) Використовуйте лише преміальні інгредієнти


Наші матеріали гарантують, що ваш твір буде виглядати так само добре, як і в перший день, коли ви повісили його
Полотно:

Ми використовуємо полі-бавовняні полотна, щоб забезпечити переваги як поліестеру, так і бавовни. Як наслідок, наше полотно здатне поглинати і утримувати колір, як бавовняне полотно, але все одно забезпечує гостре, яскраве покриття полотна з поліестеру. Це дозволяє вашій картині на полотні витримати випробування часом і все одно виглядати так, як це було в перший день, коли ви повісили її на стіну.

Чорнило:  

Під час процесу друку фарба є такою ж важливою, як і полотно, на якому друкується картина. Ми використовуємо високоякісні чорнила Epson, які не вицвітають і   водночас водостійкі.

Підрамник:

Ми використовуємо висушену в печі західноукраїнську сосну, що з’єднана стиком. Цей процес видаляє всю вологу з міцної деревини, запобігаючи її деформуванню. Дерево зрощене стиком дозволяє каркасу зберігати свою пряму форму з плином часу, оскільки рами, виготовлені безпосередньо з пиломатеріалів, мають тенденцію до вигину, коли звисають на стіні з плином часу.

3) Кожен етап проводиться на власному виробництві

Ми друкуємо, розтягуємо і збираємо всі наші вироби на нашому об’єкті

Персональний дотик: це єдиний спосіб, з яким ми можемо бути впевненими, що будемо дотримуватися найвищих стандартів якості та додавати особистий дотик, який є виразним для KANVAS. Ми робимо все це, тому що ми захоплені мистецтвом і відносинами, які мають наші клієнти з нашим продуктом.

5) Насолоджуйтесь Витвором Мистецтва Від Усього Серця!