Ми виготовляємо картини в двох варіантах матеріалів: неткане полотно – це щільний матеріал для цифрового друку, довговічний і вологостійкий, його поверхня середньої зернистості, передає деталі зображення з високою реалістичністю. А також на натуральне полотно, що складається зі 100% натурального бавовняного полотна. Текстура ідентична полотнам художника. М’яка деталізована передача зображення на матову поверхню. Полотна вручну натягуються на сосновий підрамник. Всі матеріали екологічно чисті і не мають шкідливих випарів. Пігментні чорнила на водній основі не мають запаху. Підрамник виготовляється з якісної зрощеної безсучкової сосни.

Картиною на полотні може стати будь-яке зображення, яке можна вибрати в нашій галереї або ваше власне фото. Як тільки картинка потрапляє до наших дизайнерів, створюється макет для друку на полотні потрібного розміру. Якщо існує необхідність, макет відсилається на затвердження. Після узгодження проводиться друк майбутньої картини.

Завдяки високоякісним матеріалам, професіоналізму наших майстрів і індивідуальному підходу при виконанні кожного замовлення, ви отримуєте справжній витвір мистецтва, який неодмінно доповнить будь який ваш інтер’єр.

натуральний холст
неткане полотно
глянцеве та матове покриття лаком
Всі результати пошуку
×

кошик