ЩО ТАКЕ КАРТИНИ ДРУКОВАНІ НА ПОЛОТНІ? ВСЕ ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ

Якщо ви хочете відобразити сімейний відпочинок або хронологію шкільних фотографій, зображення на полотні – це привабливий спосіб показувати свої улюблені фотографії. Вони не тільки оживляють будь-який простір, вони є художнім способом оновлення кімнати.

Щоб дізнатися, як використовувати власну фотографію на полотні для створення колажів або відображення унікальних повідомлень, які представляють ваш будинок, ознайомтеся з ідеями нашої галереї.

ЩО ТАКЕ ДРУК НА ПОЛОТНІ?

Друк на полотні, який не слід плутати з живописом на полотні, – це зображення, надруковане з струменевого принтера на полотні. Після друку, полотно натягується на підрамник. Деякі люди вибирають картину без рами, тоді як інші віддають перевагу обрамленим полотнам. Для створення роздрукованого полотна, багато хто використовує техніку галерейної натяжки. Під час цього процесу полотно обертається навколо несучих елементів і закріплюється на рамці.

Існує загальна плутанина між встановленими принтами, акриловими та принтами на полотні. Прикріплений принт – це паперовий друк, прикріплений до підкладки. Основна увага цього друкованого видання полягає в тому, щоб зберегти фотографію та підготувати її для обрамлення або висівання на стіні.

Акриловий друк робить знімок, надрукований на фотопапері. Зображення потім поміщають між аркушами акрилу, часто називають оргскло. При порівнянні трьох типів відбитків, відбитки полотна, викликають художнє відчуття. Це пояснюється тим, що вони нагадують картини з масляних або ж акрилових фарбів.

Що таке полотно?

Полотно – це міцна і надійна тканина, створена в основному з конопель. У більш сучасний час бавовна і льон замінили коноплі. Більшість картин на полотні, які ви купуєте для домашнього використання, виконані на бавовняній або поліестерній основі. Основною відмінністю між ними є точність кольору.

Колір просочується в тканину, виготовлену з бавовняних волокон, тоді як вона залишається на поверхні синтетичних поліефірних ниток. Завдяки цьому поліестерові відбитки більш яскраві, а бавовняні відбитки витриваліші.

Так що краще? Це залежить від того, що ви шукаєте. Багато хто вважає, що друк на бавовні більш якісний і ближче до того, що ви знайдете в музеї. Але поліестер більш доступний варіант, і він також дає сміливі і барвисті відбитки.

Друк на полотні та обрамлені полотна

У сучасному декорі можна поєднувати картини на полотні та рамки. Для цього є причина. Обрамлені принти прив’язуються до загального декору кімнати, підключаючи колірну схему до рамки. Вони також змінюють настрій фотографії або ілюстрації з вибраним типом рамки.

З простою рамкою чорного кольору, фокус залишається на ілюстрації або фотографії. Але більш стилізовані рамки, такі як сучасні або традиційні, виявляють характер фотографії. Вибираючи рамки, меблі та декор приміщень важливі для підтримки зчеплення.

Для порівняння, картини на полотні забезпечують більш універсальний підхід при декоруванні стіни. Ви можете додати їх з набагато меншою думкою, оскільки безкаркасні межі адаптуються до будь-якого стилю. Яскраві шматочки кольору створюють нові фокусні точки, які пожвавлять кімнату, яку ви прикрашаєте.

Ось кілька важливих факторів, які необхідно враховувати при порівнянні цих двох:
Картини без рами                                                       
  • Зображення друкується постійно
  • Полотно надає іншу текстуру, яка додає глибину кольору
  • Фотографії не мають відблисків або віддзеркалення
  • Легка вага
  • Картини мають глянцеве або матове покриття
Картини в рамі
  • Можна поміняти багато фотографій у рамі
  • Рами доповнюють декор інтер’єру
  • Фотографії можуть мати пишність або відблиски
  • Більші рамки важкі і можуть бути важкими для транспортування
  • Чим більше зображення, тим дорожче рама

Друк на папері VS Друк на полотні

Фотографія пройшла довгий шлях з моменту розробки плівки в темній кімнаті з фотопапером. Тим не менш, друк на папері – це традиційний метод, якому багато людей довіряють. Щоб краще зрозуміти відмінності між друком на папері та друком на полотні, давайте вивчимо переваги та недоліки.

Переваги друку на папері – Ми дуже знайомі з друком на папері, щоб ми знали, чого очікувати. Гладка поверхня зображує більш чіткі деталі, які важливі при відтворенні дрібних відбитків.

Недоліки друку на папері – відбитки паперу можуть мати пишність або відблиски, викликані сонячним світлом. Вони не є ідеальними при відтворенні ілюстрації, оскільки в папері відсутня текстура, яка міститься в полотні. Нарешті, обробка паперового друку може стати дорогою при розгляді великих розмірів друку.

Переваги друку на полотні – Ми зупинилися на тому, щоб мистецтво було виконане на полотні. Завдяки цьому, друк на полотні є кращим вибором при виборі ефекту «розпису». Друк на полотні покращує багато стилів декору за допомогою сучасних загорнутих галерей країв. Для великих картин, полотно є більш доступним варіантом, який також перевершує папір з-за надійного тканого матеріалу.

Недоліки друку на полотні – Текстура полотна ідеально підходить для мистецтва, але може відволікати від фотографій. Тому важливий обережний вибір фотографій. 

Який розмір полотна краще вибрати?

Коли настав час для оновлення декору стін, картини на полотні – це простий спосіб оновити ваші стіни. Вони додають текстуру і стильний візуальний естетичний вигляд. Якщо ви обираєте одну або дві великі картини на полотні, вони збагатять кольори та меблі в будь-якій кімнаті.

Детальніше розглянути розміри картин можна взнати на сторінці:

Розміри полотна: як вибрати найкращий розмір

Залишити відповідь