КАРТИНИ В СТИЛІ ЛОФТ

Тенденції останніх років світового мистецтва кардинально змінили звичне оформлення інтер’єрів. Популярності набули такі стилі, як лофт, неокласика, стиль-еко, де за правило є організований максимально просторий і світлий простір з мінімумом декору. Приміщення функціональні, практичні, характеризуються первозданністю і простотою. Стіни і стелі зазвичай хаотично оббиті дошками, просто пофарбовані або являють собою, необлицьовану цегляну кладку. Полотна, які підібрані в гармонії – це зручний спосіб внести в квартиру затишок, ізюминку і оригінальность. Картини в стилі лофт, своєрідне образотворче мистецтво, яке здатне здивувати.

Особливості стилю на полотні

C тиль лофт сформувався на території Америки в 40-х роках минулого століття. Різкий стрибок цін на оренду приміщень змусив переносити фабрики і заводи за місто. А вивільнені цехи по частинах здавали для художників, музикантів і іншим творцям культури мистецтва, під студії і майстерні. Для їхньої творчості бездоганно підходили просторні хороми з високими стелями, великими панорамними вікнами і великою кількістю освітлення. Через певний період таке житло отримало статус елітного.

Картини для інтер’єру в стилі лофт, що прийшли до нас з тієї епохи спочатку не потребували створення окремого напрямку.  Більшість з них диктували почуття повсякденності та навколишньої дійсності, так як її бачили орендувавші приміщення художники. Полотна різнилися строгими лініями, правильністю, холодними тонами, а також носили мінімалістичний характер. Головним правилом було створення образу, який робить дисонанс з іншими деталями інтер’єру.

Картина в стилі Лофт головними характеристиками картин в стилі лофт – є світлі або холодні фарби, які створюють гармонію з обробкою: стельовими балками, вентиляційними трубами, електричними проводами і іншими елементами, що залишилися від чинного на цьому місці виробництва. Відрізняються перш за все примітивним зображенням, мінімумом ліній і деталей. Вона не схожа на реалістичне фото або детальну композицію відомих художників.

Можливі варіанти

Сучасні картини для стилю лофт можуть створюватися майже на будь-якій основі:

-Традиційному полотні;

-Грубо отесанній деревині;

-Тканини, розтягнутої в каркасі;

-Фотопапері, папері або вирізах шпалерних полотен, картоні;

-ДВП або ДСП.

Ви можете придбати або замовити індивідуально будь-який варіант, який, на Вашу думку, найбільш доповнить дизайн інтер’єру в стилі лофт.

Як вибрати картини в стилі лофт

Декор в такому стилі вибирається індивідуально, виходячи з вподобань та переваг, господарів апартаментів. Саме вони найкраще відчувають настрій приміщення та своєї особистості у поєднанні зі стилем. Змінивши декілька полотен можна помітно змінити на краще і оновити існуючу обстановку. Також береться до уваги площа, недоцільним задумом в умовах обмеженого простору вішати полотно на всю стіну.

При виборі не існує строгих правил, Ви можете втілити в життя будь-яку дизайнерську ідею. Окрім стандартних картин, також можна обіграти композицію об’єму в рамі із залишків механічних елементів, трубопроводу або будильників, – все обмежується лише Вашою фантазією.

Найбільш популярні варіанти, які часто обирають:

-Портрети відображають найчастіше репродукції відомих митців в минулого століття: Гогена, Далі, Ван Гога, Малевича та ін.

-Графіка – одне з найбільш затребуваних полотен, що створюють гарний дизайн. Це може бути сучасне місто, букви або цифри, автомобільні знаки, фрагменти інструкцій, таблиця множення. Популярний стенд для перевірки зору, а також темні силуети акторів, співаків, відомих людей або тварин.

-Абстракцію такого роду кожен підбирає на свій смак. Це може бути плавний перехід одного відтінку до іншого, комбінація геометричних фігур і не тільки. Також беруться репродукції прославлених кубістів і фовістів.

-Модульні твори, що складаються з декількох частин, тільки набирають свою популярність. Такі картини позбавлені обрамлення і являють собою єдину композицію. Виглядають вони вигідно і презентабельно, і можуть бути єдиним, але значним декором кімнати

-Зображення карт: старовинна географічна карта світу або окремих стародавніх земель ідеально прикрасять вітальню або кабінет.

-Дерев’яні картини – створюються методом декупажу, стринг-арту, художнього випалювання, малювання, Уф-друку. При цьому якість деревини не обов’язково має бути ідеальною. Не потрібно і наявність рами.

Лофт-стиль, який виглядає в інтер’єрі затишно і ненав’язливо, правильно підібрані графічні полотна створюють атмосферу неповторності та чарівності, які надаючи оформленню відчуття довершеності.

Залишити відповідь