“DREAM ART” портрети

Dream art – це прекрасний спосіб прикрасити інтер’єр, а також відмінний подарунок який принесе тільки радісні емоції, і найголовніше, запам’ятається на довго. Сьогодні ви можете замовити цей красивий предмет мистецтва і в Україні, за привабливою ціною, звернувшись в наш інтернет-магазин KANVAS.

Що таке dream art, і з чим його їдять?

Портрет в стилі Dream Art представляє собою фотографію, яка проходить цифрову обробку. Для неї підбирається барвистий абстрактний фон виконаний художником на графічному планшеті. Картина в такому стилі нагадує полотна, які були в моді в шістдесятих роках минулого століття.
Такі Dream Art портрети стануть яскравим і помітним акцентом у вашому інтер’єрі. Він ідеально впишеться в мінімалістичний інтер’єр, розбавляючи його строгі відтінки і роблячи його яскравішим. Також картина в такому стилі на полотні буде доречно виглядати в інтер’єрах двадцятого століття, нічим не поступаючись сучасним стилям інтер’єру, адже таке мистецтво, завжди і скрізь буде в моді, а також з таким полотном ви зможете закріпити всі ваші щасливі моменти з минулого. У класичному інтер’єрі і в разі стилю прованс варто притримуватись менш яскравих фарб і розмаїтості, виконувати дрім арт картини для таких стилів інтер’єру варто в спокійних і переважно теплих тонах, для збереження строгості і відповідності стилю.

Dream art портрет як відмінний подарунок!

Така картина це відмінний, романтичний а також оригінальний подарунок коханій людині або родичу. Втім, такий сучасний стиль як дрім арт відрізняється універсальністю, якій не кожен стиль в мистецтві може відповідати. І якщо так сталося, що ви ламаєте голову над тим, що подарувати коханій,  або мало знайомій людині – у вас вже є відповідь на ваше запитання! Просто присилайте фото і замовте картину.
Вибираючи такий варіант подарунка, ви можете бути впевнені, що його не закинуть на дальню полицю, забудуть при першій же можливості або ж спробують позбутися від нього. Зовсім ні – такий подарунок максимально персоналізований, і обдарований відразу ж зрозуміє, що ви думали про нього, коли вибирали презент, а не схопили те, що перше попалося під руку.

Де придбати портрет в стилі Dream Art?

Інтернет-магазин KANVAS пропонує вашій увазі друк портретів в даному стилі на полотні. Ми працюємо по всій Україні. Якщо ви бажаєте оригінально прикрасити інтер’єр а також зробити незабутній подарунок, який обов’язково порадує його майбутнього власника – вам потрібно докласти мінімум зусиль. Просто підберіть фото, яке ляже в основу майбутнього портрета і відправте його нам.
Дизайнер проведе відповідну цифрову обробку фотографії, після чого буде накладено фон, вибраний в повній відповідності з вашими побажаннями. А також послуги дизайнера абсолютно безкоштовні! Після того, як портрет в дрім арт стилі буде створений, ми доставимо його за вказаною вами адресою – або ви зможете самі забрати його.

Ми гарантуємо високу якість виготовлення, а також висококласний сервіс, який ви точно оціните!

Залишити відповідь