КАРТИНИ НАЙВІДОМІШИХ ХУДОЖНИКІВ УСІХ ЧАСІВ

Тут представлені одні з найвідоміших художників усіх часів, від епохи Відродження до поп-арту. На відміну від фільмів, мистецтво - це не те, що всі розуміють. Так що художнику потрібно багато, щоб дійсно розкритися в суспільній свідомості і заслужити визнання своєї геніальності.

Тут представлені одні з найвідоміших художників усіх часів, від епохи Відродження до поп-арту. На відміну від фільмів, мистецтво - це не те, що всі розуміють. Так що художнику потрібно багато, щоб дійсно розкритися в суспільній свідомості і заслужити визнання своєї геніальності.

По правді кажучи, бути відомим як художник означає, що ваша робота витримала випробування часом, і це справедливо для нашої вибірки найвідоміших художників, що розглядаються тут, – деяких з них можна знайти в Музеї мистецтв Метрополітен, Музеї сучасного мистецтва, музей Уїтні, музей Гуггенхайма і ряд інших областей. Отже, без зайвих слів, ось наш список найвідоміших художників усіх часів.

Andy Warhol (Енді Воргол)

Починаючи з комерційного мистецтва, він приніс етос просування в образотворче мистецтво, навіть зайшов так далеко, що сказав: «Заробляти гроші – це мистецтво». Таке ставлення підірвало екзистенційні декларації абстрактного експресіонізму. Хоча він відомий титрами, такими як суп Кемпбелла, Мерилін Монро та Елвіс Преслі, його найбільшим винаходом був він сам.

Відкривайте для себе більше картин з різних епох які вплинули на мистецтво в цілому в нашій глереї

Pablo Picasso (Пабло Пікассо)

Пабло Пікассо явно є синонімом сучасного мистецтва, і не завадить йому відповідати загальноприйнятому образу генія -втікача, цілі якого врівноважуються смаком жити на великі гроші. Він змінив поле історії мистецтва за допомогою радикальних інновацій, серед яких коледж та кубізм, які знищили тупик репрезентативної матеріальної матерії мистецтва та встановили ставку для інших художників ХХ століття.

Vincent van Gogh (Вінсент ван Гог)

Ван Гог відомий як психологічно нестабільний, але його мистецтво є одним з найпопулярніших і найвідоміших художників усіх часів. Техніка малювання Ван Гога шматками густих мазків, що складаються з яскравих кольорів, вичавлених прямо з труби, надихне наступні покоління художників.

IRISES by Vincent van Gogh
STARRY NIGHTS by Vincent van Gogh 

Leonardo da Vinci (Леонардо да Вінчі)

Оригінальна Людина епохи Відродження, Леонардо відомий як геній, не тільки за такі шедеври, як “Мона Ліза”, “Таємна вечеря” та “Дама з горностаєм”, а й за свої технології (літаки, танки, автомобілі), яким було п’ятсот років в майбутньому.

Mona Lisa by Leonardo Da Vinci
Money Lisa by Kanvas

Michelangelo (Мікеланджело)

The Creation of Adam by Michelangelo

Мікеланджело був потрійною грозою мистецтва: живописець (художник) (Сікстинська капелла), скульптор (Давид і П’єта) та архітектор (базиліка Святого Петра в Римі). Також можна рахувати це як чотириразове попередження, оскільки він також писав вірші. Окрім вищезгаданої Сикстинської капелли, базиліки Святого Петра та П’єти, там була його могила для Папи Юліана II та дизайн для Лаврентійської бібліотеки при церкві Сан -Лоренцо.

Henri Matisse (Анрі Матісс)

Music by Henri Matisse

Жоден художник так близько не прив’язаний до кольорових насолод, як Анрі Матісс. Його творчість була пов’язана з викривленими кривими, що вкорінені в ідеях символічного мистецтва, і постійно зосереджувалася на спокусливому задоволенні кольору та тону.

Jackson Pollock (Джексон Поллок)

Number 1a by jackson Pollock

Перешкоджаючи залежності, невпевненості в собі та незграбності як звичайний художник, Поллок змінив свої недоліки за короткий, але інтенсивний період між 1947 і 1950 роками, коли він здійснив ідеї крапельниці, які пов’язували його славу. Уникаючи мольберта, щоб покласти свої картини на підлогу, він використав домашню фарбу прямо з балончика, кидаючи і скидаючи тонкі мотки пігменту, що залишало після себе суцільний запис його рухів.

Edvard Munch (Едвард Мунк)

Scream by Edvard Munch

Я кричу, ти кричиш, ми всі кричимо за “Крик Мука”, “Мона Лізу” тривоги. У 2012 році пастельний варіант знакового заклику Едварда Мунка до сучасної тривоги отримав тодішню астрономічну ціну в 120 мільйонів доларів на аукціоні. Кар’єра Мунка – це більше, ніж просто одна картина.

Claude Monet (Клод Моне)

Meules by Claude Monet

Мабуть, найвідоміший художник серед імпресіоністів, Моне підкорив різноманітні впливи світла на панораму яскравими осколками кольору, що створюються у вигляді швидко намальованих штрихів. Крім того, його численні думки про стоги сіна та інші теми передбачали використання серійного порівняння в поп -арті та мінімалізмі.

Rene Magritte (Рене магрітт)

Le fils de l'homme by Rene Magritte

Ім’я Рене Магрітт широко відоме як любителям мистецтва, так і агностикам, і не дарма: він повністю змінив наші очікування щодо того, що є реальним, а що ні. Коли хтось описує щось як “сюрреалістичне”, велика ймовірність того, що образ Магрітта спаде йому на голову.

Salvador Dalí (Сальвадор Далі)

The Persistence of Memory by Salvador Dali

Далі був фактично Уорголом до того, як був Уорхол. Як і Енді, Далі залицявся до знаменитостей майже як доповнення до своєї роботи. З їхніми таненькими годинниками та моторошними вибуховими пейзажами картини Далі були втіленням сюрреалізму, і він культивував настільки ж дивну зовнішність, носивши довгі воскові вуса, що нагадували котячі вуса. Далі колись бездоганний шоумен, Далі заявив: «Я не дивний. Я просто не нормальний “.

Edward Hopper (Едвард Хоппер)

Nighthawks by Edward Hopper

Загадкові картини Хоппера дивляться на порожне ядро американського досвіду-відчуження та самотність, що представляють собою зворотну сторону нашої релігійної відданості індивідуалізму та прагнення до часто невловимого щастя.

Frida Kahlo (Фріда Кало)

Autorretrato con Collar de Espinas by Frida Kahlo

Мексиканська художниця та феміністська ікона була перформансом – художником фарб, використовуючи засіб, щоб розкрити свої вразливості, а також сконструювала свою особистість як втілення культурної спадщини Мексики. Її найвідоміші твори-це багато сюрреалістичних автопортретів, на яких вона зберігає царственне ставлення, навіть коли вона кидається у мученицю особистих та фізичних страждань-страждання, що вкорінені в житті нещасть, які включали зараження поліомієлітом у дитинстві, страждання катастрофічним травму в підлітковому віці та витривалий бурхливий шлюб з колегою -художником Дієго Ріверою.

Yayoi Kusama (Кусама Яйої)

Polka Dots by Yayoi Kusama

Кусама – один з найвідоміших художників, які працюють сьогодні. Її величезна популярність випливає з її дзеркальних “кімнат нескінченності”, які виявилися непереборними для користувачів Instagram, але її кар’єра сягає більше шести десятиліть. Починаючи з дитинства, японська художниця почала страждати від галюцинацій, які проявлялися у вигляді спалахів світла або аури, а також від точок і квітів, які розмовляли з нею. Ці враження дали натхнення для її роботи, включаючи вищезгадані кімнати разом із картинами, скульптурами та інсталяціями, у яких використано яскраві фантасмагоричні візерунки в горошок та інші мотиви.

Залишити відповідь