РОЗМІРИ ПОЛОТНА: ЯК ВИБРАТИ НАЙКРАЩИЙ РОЗМІР

Якщо ви створюєте складну стіну галереї, шукаєте потрібну рамку для цієї нової фотографії або вибираєте полотно для вашого наступного DIY, розмір може зробити або розбити ваш проект. Купувати щось занадто маленьке або занадто велике, занадто широке або занадто високе – це багато чого потрібно розглянути. Перш ніж приступити до покупки, знайдіть час, щоб найкраще підібрати свій будинок. Нижче наведено дев’ять популярних розмірів полотна для проекту домашнього декору. Або, якщо ви шукаєте додаткові параметри, прокрутіть вниз, щоб зрозуміти, як створити власне полотно для будь-якого типу домашнього декору або ремісничого проекту

30×20см

30×20см полотно є популярним вибором для заповнення стін галереї або невеликого письмового стола або аксесуару для книжкових шаф. Її розмір робить його універсальним для різноманітних творів мистецтва – ви можете встановити улюблену сімейну фотографію або просто роздрукувати зображення та обрізати, щоб вміститися.

Добре для: столів, книжкових шаф, невеликих коридорів

30×40см

Щоб перейти на наступний рівень, скористайтеся полотнами 30х40см, якщо у вас є друк або твір мистецтва, який виглядає краще матованим. Це полотно також достатньо велике, щоб вмістити фотоколаж – ви можете легко скласти чотири 10×15см фотографій у цей розмір полотна.

Підходить для: невеликих фотоколажів, спальні для гостей, кухні

30×30см

Полотно 30×30см – це простий вибір, якщо ви хочете відобразити велику фотографію, але у вас обмежений простір на стіні. Цей розмір полотна відмінно виглядає за допомогою одного великого зображення або розбитих на колаж декількох фотографій – творчо налаштовуйте своїм розміром фотографії!

Підходить для: квартири житлових кімнат, ванних кімнат, стін галереї

60×20см

Хоча формат дивної форми, 60х20см відкриває більше можливостей, ніж обмежує. Встановіть це полотно в унікальні місця вашого будинку, як на мантії, над кухонною плитою або над спинкою ліжка. Це полотно виглядає чудово демонструючи панорамний міський пейзаж або велику сімейну фотографію.

Підходить для: декору зони камінів, кухні, довгих коридорів

50х50см

Використовуйте 50х50см як “wow фактор” до галерейної стіни або повісити на власний розсуд над комодом у спальні. Маючи багато місця, створіть унікальний фотоколлаж, поєднуючи фотографії та цікаві цитати.

Підходить для: вітальні, їдальні, гостьові спальні

60х40см

Трохи більше, ніж 50х50см, 40х60см полотно дозволяє відображати більш довгі фотографії, як весільні фотографії, високі будівлі або експансивні пейзажі. Повісьте це за робочим столом або над дверним отвором.

Підходить для: офіси, ігрові кімнати, вітальні

100×40см

Подібно до 60х20см, полотно з діагоналлю 100х40см добре проявляється на довших коридорах або в розважальному центрі (подібна ширина, що і в телевізора приблизно 42 “).

Добре підходить для: вітальні, спальні, під’їзди

50х70см

Це високе полотно залишає враження у будь-якій кімнаті. Ви можете повісити його над диваном, але він також досить високий, щоб залишатись на стіні як окремий образ.

Добре для: кабінетів, спалень, віталень

60х90см

Готові дійсно вразити своїх гостей? Це велике полотно розміром 60х90см може вписатись до сцени в будь-якому приміщенні з обширною стіною, але найкраще спрацює в кімнаті, де це полотно буде єдиним (такого типу) елементом.

Добре для: спальні, вітальні, офіси

Пошук вашого ідеального розміру полотна

Незалежно від того, чи купуєте ви художні роботи або створюєте щось собі, вибір правильного розміру полотна є критично важливим для вашого оригінального твору. Ми описали деякі популярні варіанти вище, але кількість стандартних розмірів полотна, доступних для вас, існують в десятках.

Всі полотна слідують за співвідношенням сторін, яке визначається взаємозв’язку кожної сторони полотна з іншими. Наприклад, квадратне зображення має співвідношення сторін 1:1, тому що всі сторони рівні. Якщо співвідношення сторін дорівнює 1:2, це означає, що одна сторона в два рази більша за іншу.

 

Визначення цього співвідношення сторін важливе не тільки для того, щоб полотно підходило до вашої стіни, а й для того, щоб створити сцену для вашого твору. Якщо ви коли-небудь бачили фото, яке здається занадто великим або занадто малим для кадру, ви знаєте, що розмір полотна може сильно вплинути на композицію.

Якщо ви все ще не впевнені, що полотно буде найкращим чином використовувати для вашої фотографії чи живопису, можна швидко виміряти деякі коефіцієнти за допомогою наступних кроків:

Крок 1) Виміряйте поточний розмір ілюстрації.

Крок 2) Виміряйте співвідношення в межах розміру цієї ілюстрації.

Крок 3) Використовуючи картон або смужки паперу, окреслити співвідношення зображення.

Крок 4) Налаштуйте розташування зображення в межах контуру, щоб побачити різні способи перегляду.

Наприклад, якщо ваша фотографія є стандартною фотографією 10 x 20, і ви хотіли б побачити, як вона виглядатиме як квадратна, просто накладайте обріз 15×15 з картону Пересуваючи зображення навколо, можна побачити, як змінюється фокусна точка. Тепер ви можете навіть збільшити розмір у цьому співвідношенні, щоб побачити, як зображення виглядає підірваним. Наприклад, якщо взяти таке ж зображення розміром 15×15, воно матиме однакову фокусну точку на рівні 25×25 або 50×50.

Чому саме друк на полотні?

Перш ніж приступити до звичайної рамки, щоб продемонструвати свою улюблену фотографію, подумайте про її професійне виконання, як друк на полотні. Матеріал (як правило, бавовна або льон) розтягується вручну, тому волокна перетворюють звичайну фотографію на витвір мистецтва. Крім того, вибираючи друк на полотні, це насправді легша вага, ніж інші вироби з дерева, що робить його ідеальним для зміни стін у галереї або після ремонту. Якщо вам не вистачає елегантності, спробуйте каркасне полотно для якості музейної галереї.

Коли ви збираєтеся поринути у проект “зроби сам”, будь то малювання чи домашній декор, це допомагає розробити план, щоб ваша творчість процвітала. Починаючи з чистого полотна, скористайтеся нашими порадами вище, щоб визначити розмір і форму, яка найкраще підходить для вашого проекту. Шукаєте правильне полотно для своєї кімнати? Перегляньте всі дев’ять наших полотен, щоб підібрати розмір для вашого будинку.

Залишити відповідь